Strona główna » Wiadomości » Aktualności » Interesująca dyskusja w czasie Ogólnopolskiego Forum Mediacyjnego Młodych

Interesująca dyskusja w czasie Ogólnopolskiego Forum Mediacyjnego Młodych

20.04.17

W Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego w Warszawie odbyło się 20 kweitnai br.  II Ogólnopolskie Forum Mediacyjne Młodych FinMed Sądu Polubownego.  Celem Forum była edukacja środowiska akademickiego w zakresie mediacji.
 

articleImage: Interesująca dyskusja w czasie Ogólnopolskiego Forum Mediacyjnego Młodych fot. Thinkstock

Ogólnopolskie Forum Mediacyjne Młodych FinMed to inicjatywa Centrum Mediacji Sądu Polubownego przy Komisji Nadzoru Finansowego kierowana przede wszystkim do studentów wydziałów prawa, ale także kierunków ekonomicznych zainteresowanych problematyką mediacji. Celem Forum jest poszerzanie wiedzy środowiska akademickiego na temat mediacji, dzielenie się doświadczeniami w zakresie praktyki mediacyjnej oraz inspirowanie młodych adeptów prawa i ekonomii do wykorzystywania mediacji w przyszłej praktyce zawodowej. - Cel ten chcemy osiągnąć poprzez cykliczną organizację spotkań środowiska akademickiego z całej Polski oraz angażowanie poszczególnych ośrodków akademickich w ich współtworzenie mówili organizatorzy.

W czasie Forum odbył się m.in. panel p.t. "Mediacja, jako narzędzie pracy nowoczesnego prawnika", który poprowadziła mediator Iwona Karpińska - Królikowska z Centrum Mediacji SP przy KNF, a także dyskusja "Mediacja najlepszy sposób rozwiązywania sporów na rynku finansowym". Gościem specjalnym była Agnieszka Owczarewicz, sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie.
 

Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: KNF
Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Zapisz się na newsletter
Polecamy w oficjalnej księgarni
Wolters Kluwer Profinfo.pl

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE