Strona główna » Nasi eksperci » Katarzyna Kwiatkowska

Katarzyna Kwiatkowska

10.09.13

Prawnik, mediator. Razem z Małgorzatą Kujawą prowadzi ośrodek mediacyjny PRAWO I MEDIACJE KUJAWA / KWIATKOWSKA S.C.

articleImage: Katarzyna Kwiatkowska fot. Thinkstock

KATARZYNA KWIATKOWSKA – prawnik, mediator. Przez wiele lat wykonywała zawód prawnika w międzynarodowych kancelarii prawniczych w Polsce i za granicą (m.in. Allen & Overy oraz Dewey Ballantine). Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowych studiów z Negocjacji, Mediacji i innych Alternatywnych Metod Rozwiązywania Konfliktów przy Wydziale Prawa UW.

Od kilku lat czynny mediator - współpracuje z różnymi organizacjami działającymi na rzecz mediacji. Mediuje w sprawach gospodarczych, cywilnych i pracowniczych. Razem z Małgorzatą Kujawą prowadzi ośrodek mediacyjny PRAWO I MEDIACJE KUJAWA / KWIATKOWSKA S.C. Ukończyła szereg szkoleń specjalistycznych z zakresu mediacji.

Mediacje 10.09.13
Skomentowano 1 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

  • Marcin Duda IP: 87.205.* 21-11-2016
    Znakomity szkoleniowiec bezpieczeństwa i higieny pracy. Pani Katarzyna Kwiatkowska prowadzi zajęcia w ciekawy i przystępny dla każdego sposób. Te kilka godzin obfituje w mnóstwo przydatnych informacji. Uważajmy wykonując swoją pracę - ja pracuje kilkanaście lat w branży motoryzacyjnej (fabryka samochodów) i przez ten czas widziałem mnóstwo wypadków, które spowodowane były nieuwagą i brakiem elementarnej wiedzy na temat bezpieczeństwa w pracy.

    Zamieść odpowiedź Zamieść odpowiedź
Zapisz się na newsletter
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE