Strona główna » Wiadomości » Aktualności » W środę wręczenie nagród za pracę magisterską o mediacji

W środę wręczenie nagród za pracę magisterską o mediacji

21.06.14

Jury i Sąd Arbitraży przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie zaprasza na uroczystość wręczenia nagród w VI edycji Konkursu im. prof. dr hab. Jerzego Jakubowskiego na najlepszą pracę magisterską dotyczącą problemów sądownictwa polubownego i mediacji.

 

articleImage: W środę wręczenie nagród za pracę magisterską o mediacji fot. Thinkstock

Wręczenie nagród odbędzie się w siedzibie Sądu w 25 czerwca 2014 o godz. 12.00 w sali konferencyjnej nr 31.Przypominamy, że jury konkursu postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
I miejsce i nagrodę pieniężną w kwocie 10.000 PLN otrzymał Bartłomiej Panfil za pracę magisterską pt. ZDATNOŚĆ ARBITRAŻOWA SPORU W PRAWIE POLSKIM, pod kierunkiem pod kierunkiem prof. dr. hab. Wojciecha Popiołka,
II miejsce i nagrodę pieniężną w kwocie po 8.000 PLN otrzymała - Barbara Sobowska za pracę magisterską pt. THE PATH TOWARDS THE EXTENSION OF AN ARBITRATION AGREEMENT TO NON-SIGNATORIES – POLISH LAW PERSPECTIVE pod kierunkiem prof. dr. hab. Andrzeja Kubasa, III miejsce i nagrodę pieniężną w kwocie 6.000 PLN otrzymał Maciej Zych za pracę magisterską pt. PRAWNE I POZAPRAWNE PODSTAWY ORZEKANIA PRZEZ SAD POLUBOWNY W ARBITRAŻU HANDLOWYM pod kierunkiem prof. dr. hab. Andrzeja Szumańskiego wyróżnienie i nagrodę pieniężną w kwocie 3.000 PLN otrzymują: Piotr Plesiński za pracę magisterską pt. KLAUZULA PORZĄDKU PUBLICZNEGO W POSTĘPOWANIU O UZNANIE LUB WYKONANIE ZAGRANICZNEGO WYROKU ARBITRAŻOWEGO pod kierunkiem prof. dr. hab. Andrzeja Szumańskiego oraz Krzysztof Rokita za pracę magisterską pt. UZYSKANIE DOKUMENTÓW OD STRONY PRZECIWNEJ I OSOBY TRZECIEJ W MIĘDZYNARODOWYM ARBITRAŻU HANDLOWYMU pod kierunkiem dr hab. Elwiry Marszałkowskiej-Krześ

 

 

Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Własne
Skomentowano 1 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

  • Maciej Tański IP: 176.221.* 25-06-2014
    Czy nie było żadnej pracy nt. mediacji, czy też żadna nie była na tyle dobra, by ją nagrodzić? Pomijając pomyłkę w nazwie, raczej można się spodziewać, że Sąd Arbitrażowy przyzna nagrody za prace o arbitrażu. Ale warto docenić intencje.

    Zamieść odpowiedź Zamieść odpowiedź
Zapisz się na newsletter
Polecamy w oficjalnej księgarni
Wolters Kluwer Profinfo.pl

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE